Akce „CZECH Your Talent“ získala zájem německých studentů o práci v ČR

28. 4. 2017 | Zdroj: Ministerstvo zahraničních věcí (MZV)

motiv článku - Akce „CZECH Your Talent“ získala zájem německých studentů o práci v ČR V úterý 25. dubna 2017 uspořádaly Velvyslanectví České republiky v Německu, agentura Czechinvest a Association of Business Services Leaders in the Czech Republic (ABSL) prezentační akci v Berlíně s cílem získat zájem německých i zahraničních (mezinárodních) studentů a absolventů o práci v ČR, v centrech podnikových služeb.

Akci podpořily Czechtourism, České centrum a Budvar, s. p. Společnosti ABInbev, accenture, Infosys, KIWI, randstad, Johnson&Johnson, SAP a Siemens se představily jak v rámci přednáškové části, tak v rámci networkingu s vlastními stánky.

Velvyslanec T. J. Podivínský ve svém úvodním slově vyzdvihl atraktivitu České Republiky, zejm. historické památky, tradiční i moderní kulturu, silnou průmyslovou základu a technické vzdělání, úžasnou přírodu či vysokou míru bezpečnosti.

Akce se zúčastnilo zhruba 50 studentů, dalších cca 150 projevilo svůj zájem prostřednictvím registračního portálu a sociálních sítí. Význam a úspěch akce potvrdily, vedle zájmu německých studentů, i četné ohlasy v médiích. Více k akci na webu Czech Your Talent.

vv T. J. Podivínský

vv T. J. Podivínský

networking

networking

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Berlíně (Německo). Autor: Tomáš Ehler, obchodní rada.

Tisknout Vaše hodnocení:

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek