Aktivita Petrohradu v rámci účasti na veletru MIPIM-2016 v Cannes

1. 4. 2016

  • Země: Rusko
  • Datum zveřejnění: 28.03.2016

Představitelé Petrohradu podepsali na veletrhu řadu dohod o spolupráci s potencionálními investory v oblasti hotelového byznysu, sociální infrastruktury a dopravy. Petrohrad přichází s novými pobídkami, které jsou pro řadu investorů velmi zajímavé.

ilustrační obrázekDošlo k rámcovým dohodám na výstavbu hotelových komplexů s rakouskou firmou WARIMPEX, která by mohla dále oživit prostor kolem letiště Pulkovo a vytvořit i novou obchodní a logostickou zónu.

Petrohrad dále podepsal dohodu o spolupráci s firmou The Far East & Pacific Investments Inc. při rozvoji dopravní infrastruktury, především dopravních městských uzlů, a take v oblasti výstavby dětských vzdělávacích zařízení. Město pro tyto oblasti nabízí dlouhodobě výhodné pronájmy budov a pozemků. Výstavní plocha Petrohradu na veletrhu v Cannes (600 m2!) byla velmi navštěvovaná a jen na zahájení výstavy zde bylo více než 300 návštěvníků. Město se snaží velmi aktivně pobízet investory, nehledě na současnou politickou a ekonomickou situaci. Upozorňuje především investory, že je zajímavým partnerem. Za poslední období město investovalo 2,3 mld USD do stavby rychlostní silnice s mostem přes Něvu a za posledních 9 měsíců vložilo 282 mld. rublů do základního kapitálu města.

Zdroj: http://www.spbdnevnik.ru/news/2016-03-17/investory-prieydut-v-peterburg-iz-kann
Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade v Petrohradu.

Tisknout Vaše hodnocení: