Aktuální informace o programech podpory podnikání (1. 6. 2016)

1. 6. 2016 | Zdroj: Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest

motiv článku - Aktuální informace o programech podpory podnikání (1. 6. 2016) Přehled novinek z oblasti podpory podnikání v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK) k 1. červnu 2016.

Vyhlášení Výzvy I v programu Inovační vouchery

Dne 31. 5. 2016 byla vyhlášena Výzva I v programu Inovační vouchery. Příjem žádostí o podporu byl zahájen 1. 6. 2016 a potrvá do 31. 5. 2017.

Cílem programu Inovační vouchery je rozvoj komunikace a sdílení poznatků a know-how mezi podnikovou a výzkumnou sférou, které mohou podnikatelské subjekty využít pro zahájení či zintenzivnění vlastních inovačních aktivit.

Veškeré informace k této výzvě jsou zveřejněny na webových stránkách CzechInvestu a Ministerstva průmyslu a obchodu.

Vyhlášení Výzvy II v programu Služby infrastruktury

Dne 31. 5. 2016 byla vyhlášena Výzva II v programu Služby infrastruktury. Příjem žádostí o podporu byl zahájen 15. 6. 2016 a potrvá do 30. 9. 2016.

Cílem programu podpory Služby infrastruktury je zkvalitňovat služby podpůrné inovační infrastruktury, která povede ke zvýšení intenzity společných výzkumných, vývojových a inovačních aktivit mezi podnikatelskými subjekty a mezi veřejným a podnikovým sektorem se zaměřením zejména na realizaci nových technologií a konkurenceschopných výrobků a služeb. 

Veškeré informace k této výzvě jsou zveřejněny na webových stránkách CzechInvestu a Ministerstva průmyslu a obchodu.

Program Nízkouhlíkové technologie – aktualizace zvláštní části Pravidel pro žadatele a příjemce

V minulých dnech vyla aktualizována příloha Pravidla pro žadatele a příjemce - zvláštní část programu Nízkouhlíkové technologie – Výzva I. Seznam provedených změn je uveden na str. 4.

Text Výzvy I včetně příloh je k dispozici na stránkách CzechInvestu.

Program Inovace – inovační projekt – aktualizace zvláštní části Pravidel pro žadatele a příjemce

V minulých dnech vyla aktualizována příloha Pravidla pro žadatele a příjemce - zvláštní část programu Inovace – inovační projekt – Výzva I. Seznam provedených změn je uveden na str. 5.

Text Výzvy I včetně příloh je k dispozici na stránkách agentury CzechInvest.

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek