Aktuální informace o programech podpory podnikání (15. 4. 2016)

15. 4. 2016 | Zdroj: Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest

motiv článku - Aktuální informace o programech podpory podnikání (15. 4. 2016) Přehled novinek z oblasti podpory podnikání v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK) k 15. dubnu 2016.

Program Služby infrastruktury – aktualizace zvláštní části Pravidel pro žadatele a příjemce z OP PIK

V minulých dnech byl aktualizován dokument Příloha č. 1 Pravidla pro žadatele a příjemce z OP PIK – zvláštní část programu Služby infrastruktury – Výzva I. Výčet všech změn je uveden na str. 3 a 4 dokumentu. Žádáme všechny žadatele do programu Služby infrastruktury – Výzva I, aby se řídili aktuální verzí tohoto dokumentu.

Text Výzvy I programu Služby infrastruktury i její přílohy jsou k dispozici na webu CzechInvestu

Program Nízkouhlíkové technologie – aktualizace zvláštní části Pravidel pro žadatele a příjemce z OP PIK

V minulých dnech byl aktualizován dokument Pravidla pro žadatele a příjemce – zvláštní část programu Nízkouhlíkové technologie – Výzva I, kdy byla provedena celková revize této přílohy. Žádáme všechny žadatele do programu Nízkouhlíkové technologie – Výzva I, aby se řídili aktuální verzí tohoto dokumentu.

Text Výzvy I programu Nízkouhlíkové technologie i její přílohy jsou k dispozici na webu CzechInvestu.

Vaše dotazy na programy podpory podnikání rádi zodpoví pracovníci CzechInvestu na bezplatné informační lince 800 800 777 (v pracovních dnech od 9 do 13 hodin) a na e-mailové adrese programy@czechinvest.org.

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek