Aktuální informace o programech podpory podnikání (8. 3. 2016)

8. 3. 2016 | Zdroj: Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest

motiv článku - Aktuální informace o programech podpory podnikání (8. 3. 2016) Přehled novinek z oblasti podpory podnikání v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK) k 8. březnu 2016.

Vyhlášení Výzvy I v programu Nízkouhlíkové technologie

Dne 7. 3. 2016 byla vyhlášena Výzva I v programu Nízkouhlíkové technologiePříjem žádostí o podporu bude zahájen 1. 4. 2016 a potrvá do 31. 7. 2016. Jedná se o kolovou výzvu, tj. soutěžní typ, kde budou jednotlivé projekty porovnávány mezi sebou a výběr projektů bude proveden až po zhodnocení všech projektů.

Veškeré informace k této výzvě jsou zveřejněny na webových stránkách CzechInvestu a Ministerstva průmyslu a obchodu.

Aktuální výzvy programů Prioritní osy 3 – aktualizace zvláštních částí Pravidel pro žadatele a příjemce z OP PIK

V minulých dnech došlo k aktualizaci dokumentu Pravidla pro žadatele a příjemce z OP PIK – zvláštní část v programech Úspory energie – Výzva I, Úspory energie v SZT – Výzva I, Smart grids I – Výzva I a Smart grids II – Výzva I. Byl doplněn postup vyplnění záložek žádosti o podporu (druhého stupně žádosti) v aplikaci IS KP14+.

Zvláštní část Pravidel pro žadatele a příjemce z OP PIK pro program Úspory energie – Výzva I je k dispozici na stránkách CzechInvestu spolu s textem Výzvy a ostatními přílohami.

Zvláštní část Pravidel pro žadatele a příjemce z OP PIK pro program Úspory energie v SZT – Výzva I je k dispozici na stránkách CzechInvestu spolu s textem Výzvy a ostatními přílohami.

Zvláštní část Pravidel pro žadatele a příjemce z OP PIK pro program Smart grids I – Výzva I je k dispozici na stránkách CzechInvestu spolu s textem Výzvy a ostatními přílohami.

Zvláštní část Pravidel pro žadatele a příjemce z OP PIK pro program Smart grids II – Výzva I je k dispozici na stránkách CzechInvestu spolu s textem Výzvy a ostatními přílohami.

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek