Akvizice českých start-upů a technologických firem na veletrh Viva Technology Paris ve Francii

15. 12. 2016 | Zdroj: Ministerstvo zahraničních věcí (MZV)

motiv článku - Akvizice českých start-upů a technologických firem na veletrh Viva Technology Paris ve Francii V červnu 2017 se uskuteční druhé vydání mezinárodního veletrhu start-upů a nových technologií Viva Technology Paris. České velvyslanectví v Paříži jedná s organizátory veletrhu o finančně výhodných podmínkách zajištění účasti pro české firmy. Zároveň zajišťuje ve spolupráci s agenturou French Commerce nábor českých firem na veletrh.

Viva Technology Paris je mezinárodní veletrh, který organizuje mediální skupina Publicis Groupe a ekonomický deník Les Echos. Tato akce je jedinečnou příležitostí pro všechny začínající start-upy a technologické firmy k setkání a navázání spolupráce s významnými francouzskými korporacemi a investory a také k prezentování svých technologických řešení, služeb a produktů.

V loňském roce přilákala tato jedinečná událost v oboru přes 45 000 návštěvníků ze 106 zemí, 5000 start-upů, 250 investorů, 85 novinářů a 600 mezinárodních odborníků, kteří vystoupili na 300 konferencích a seminářích. Akce se koná 15., 16. a 17. června 2017 na Porte de Versailles Exhibition Centre v Paříži (Francie).

Plocha výstaviště bude rozdělena do několika sekcí:

  • International Hub – oficiální účasti země, kraje nebo města, které chtějí podpořit začínající firmy ze svého území, plocha 50 až 200m2
  • tematické laboratoře – místo setkání mezi začínajícím start-upem a významnou firmou nebo skupinou v oboru, která je v roli sponzora a exkluzivního partnera při implementaci inovací. Mezi významnými sektory najdeme medicínu, automobilový průmysl, kybernetickou bezpečnost, ale i výrobu a distribuci luxusního spotřebního zboží.
  • Accelerate Partner – prostor je věnován poskytovatelům technologických řešení a inovací pro velké podniky a začínajícím start-upům
  • Startup Viva Boost Corner – místo, kde mohou zkušenější firmy prezentovat své produkty, řešení a služby uživatelům, partnerům, investorům, atd.

V rámci této akce nabízejí pořadatelé uspořádání individuálních schůzek na přání nebo zorganizování účasti mezinárodních delegací.

Zájemci o akci mohou získat další informace o veletrhu nebo se zaregistrovat na e-mailové adrese adriana_rocher@mzv.cz.

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Paříži (Francie). Autorka: Adriana Rocher, obchodní oddělení velvyslanectví.

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek