Americký Stát Illinois má více milionářů než kdykoliv předtím

25. 5. 2016

  • Země: Spojené státy americké
  • Datum zveřejnění: 24.05.2016

Zatímco milionáři opouští Chicago více než kterékoliv jiné město ve Spojených státech z důvodu rostoucího rasového napětí a stoupající hladiny trestné činnosti, tak i přesto má stát Illinois více milionářů než kdy jindy.

ilustrační obrázekTyto zprávy uvedl Phoenix Marketing International, jedna z nejrychleji rostoucích marketingových výzkumných firem v USA, která se shoduje z průzkumem Global Wealth Monitor (výzkumná platforma průzkumu, která poskytuje nepřetržité údaje, postřehy a zpravodajské informace  o chování, potřeb, postojů a výhledu bohatých a bonitních domácností) na základě monitorování a údajů z čítání lidu a průzkumu spotřebitelského financování. Tento výzkum využívají většinou vedoucí správy majetku, bankovnictví, pojišťovnictví a dalších finančních firem, které na trhu vystupují ve prospěch bohatých a bonitních domácností a investorů.

V loňském roce se počet milionářských domácností v Illinois vyšplhal na 280 265, tedy až o 5,2 procent více v porovnání s rokem 2014. To znamená, že každá z 18 domácností je milionářská (nezahrnuje nemovitosti a další nelikvidní aktiva). Navíc sedmnáct těchto milionářských domácností dosáhlo na seznamu časopisu Forbes (zdroj obchodních zpráv a finančních informací) 2016 mezi 400 nejbohatších lidí národa.

Zdroj: Crain’s Chicago Business
Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade v Chicagu

 

Tisknout Vaše hodnocení: