Ankara pohostí zástupce z celého světa na 7. Mezinárodním kongresu a veletrhu energetiky

19. 11. 2014

  • Země: Turecko
  • Datum zveřejnění: 19.11.2014
  • Zdroj: http://www.bugun.com.tr/son-dakika/7-uluslararasi-enerji-kongresi-ve--haberi/1344212

Ankara ve dnech 24. a 25. listopadu pohostí zástupce z celého světa na 7. Mezinárodním kongresu a veletrhu energetiky. Turecký ministr energetiky Taner Yildiz, šéf čínského oddělení energetického rozvoje Wang Binghua, mozambický více ministr energetiky Jaime Himede a ministr obchodu, průmyslu a energetiky Jižní Koreji Yoon Sang-Jick se zúčastní úvodní ceremonie. Zástupci ministerstev, tureckého parlamentu, souvisejících neziskových organizací a sektorů na události také nebudou chybět. Celosvětovým spojovacím partnerem kongresu je Anadolu Agency.Ilustrační obrázek

Mezi témata, která budou diskutována během kongresu, patří nové projekty a nařízení v oblasti obnovitelných energetických zdrojů, ropy, zemního plynu a financí. Kongres je organizovaný asociací Global Energy se sídlem v Ankaře.

Na veletrhu, který bude probíhat souběžně s kongresem, své společnosti budou reprezentovat zástupci energetického odvětví, včetně turecké ropovodní korporace Petroleum Pipeline Corporation BOTAS, Turkerler Energy a Westinghouse.

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade v Istanbulu.

Kontaktní informace:

Tisknout Vaše hodnocení: