Artigiano in Fiera slaví 20 let

24. 11. 2015

  • Země: Itálie
  • Datum zveřejnění: 23.11.2015

Ilustrační obrázekJubilejní dvacátý ročník slavného prodejního veletrhu Artigiano in Fiera se již blíží. Návštěvníci se mohou těšit na vystavovatele řemesel a gastronomických produktů z více jak 100 zemí světa a budou zde moci pořídit i velmi exotické vánoční dárky.

Vánoce jsou za dveřmi a s dobou adventu se blíží i jedna z nejočekávanějších událostí roku v Miláně, a to veletrh Artigiano in Fiera letos s jubilejním dvacátým ročníkem. Tento ročník je organizován společností Ge.Fi Gestione Fiere a uskuteční se ve dnech 5. – 13. prosince na výstavišti Fiera Milano v Rho.

Letošního dvacátého ročníku veletrhu se zúčastní vystavovatelé řemesel z více jak 100 zemí a budou představovat své řemeslné a gastronomické produkty. Tento mix loni nalákal na veletrh denně 200 000 návštěvníků. Stejně jako loni, i letos bude vstup zdarma. Veletrh bude otevřen od 10:00 do 22:30. Návštěvníci budou mít možnost toulat se po stáncích různých zemí a navštívit jednu z více jak 50 regionálních restaurací. Především je však prodejní veletrh Artigiano in Fiera jedinečnou příležitostí k vánočním nákupům, jelikož nabízí širokou nabídku neobvyklých a jedinečných produktů za dobré ceny. Zboží není možné si koupit přímo na stáncích, nicméně ho lze koupit online na webových stránkách Artimondo, který prezentuje všechny řemeslníky působící na veletrhu včetně těch českých.

Zdroj: Artigiano in Fiera
Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade v Miláně.

Tisknout Vaše hodnocení: