Ázerbájdžánská celnice je podle WCO lídrem v regionu

1. 2. 2017 | Zdroj: BusinessInfo.cz

motiv článku - Ázerbájdžánská celnice je podle WCO lídrem v regionu Ázerbájdžánský celní úřad je podle generálního tajemníka Světové celní organizace (WCO) aktuálně nejlepším v regionu.

Kunio Mikuriya, tajemník Světové celní organizace to uvedl během vystoupení na konferenci Ekonomická bezpečnost: aspekty zjednodušení a bezpečnosti obchodování, která se konala v ázerbájdžánském hlavním městě. Podle jeho slov nyní v Baku působí regionální vzdělávací centrum WCO, regionální kancelář pro upevňování potenciálu WCO a rovněž regionální centrum rozvoje kynologické služby.

„Je třeba zvláště zdůraznit, že ázerbájdžánská celnice dnes věnuje svoji pozornost nejen technologickému rozvoji a posílení svého personálního potenciálu, ale rozvijí také kynologickou službu,“ uvedl generální tajemník. „Jak víte, nedávno jsme oslavili mezinárodní den celníků. Jsem rád, že se toto datum týká také ázerbájdžánské celnice, jelikož vnesla svůj významný vklad do zajištění bezpečnosti a zjednodušení obchodních vztahů. Proto jsem s radostí z Bruselu přiletěl do Baku a zúčastnil se této konference,“ dodal Kunio Mikuriya.

Anna Uljačenko

Tisknout Vaše hodnocení:

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek