Bankovní rada Mezinárodní investiční rady "Supporting Economic Growth in Hungary and the CEE Region"

22. 6. 2016

  • Země: Maďarsko
  • Datum zveřejnění: 10.06.2016

Ve dnech 22-24. 6. se v Budapešti bude konat bankovní rada Mezinárodní investiční banky (MIB). Česká republika je jedním z 9 akcionářů této instituce. Gestorem spolupráce s MIB je Ministerstvo financí, jehož zástupci se budou daného zasedání účastnit.

ilustrační obrázekU příležitosti 105. zasedání bankovní MIB se dne 24. června v Budapešti v Kempinski Hotel Corvinus uskuteční také Business fórum na téma: „Supporting Economic Growth in Hungary and the CEE Region“. Toto fórum bude zaměřeno na aktuální ekonomické otázky řešené v rámci Maďarska, regionu Střední Evropy s ohledem na charakter MIB jako finanční instituce spojující Evropu, Asii i Karibik. V rámci fóra bude také možnost networkingu se společnostmi z ostatních členských států MIB či individuální diskuze s představiteli MIB o možnostech financování a službách této instituce.

Čeští exportéři do Maďarska mají možnost zúčastnit se programu po vyplnění přihlášky (www.iib.int/en/105th-council-meetingforum/
registration) nebo zasláním přihláśky emailem na adresu: finintegration@iibbank.com (jméno, organizace, údaje, stát, kontaktní údaje a žádost o individuální setkání s MIB).

Další informace a program najdete v přiložených dokumentech.

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade v Maďarsku.

 

Souborové přílohy

Tisknout Vaše hodnocení: