Mezinárodní strojírenský veletrh: CzechTrade opět nabízí pomoc exportérům

16. 9. 2016 | Zdroj: CzechTrade

Již začátkem října se otevřou brány osmapadesátého ročníku jednoho z nejdůležitějších strojírenských veletrhů ve střední Evropě. Na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně budou českým exportérům po celou dobu konání k dispozici pracovníci CzechTrade.

Vývozci najdou zástupce agentury pro podporu exportu na společném stánku v pavilonu P číslo 083.

V obchodním světě nenahraditelné osobní jednání doplní pestrý doprovodný program, jehož přípravy aktuálně vrcholí.

A co pro zástupce podnikatelské veřejnosti přichystal CzechTrade? Tradičně se můžete těšit na teritoriálně zaměřené konference a nebudou chybět ani konzultace se třemi desítkami zahraničních zástupců agentury.

Firmy i podnikatelé se během konferencí v Brně mohou například dozvědět, na co si dát pozor při exportu na trhy Latinské Ameriky či jaká jsou specifika vývozu do Číny.

Tématické konference pod záštitou agentury budou probíhat nejen na brněnském veletrhu, ale také před a po jeho konání v Praze (viz níže).

Přehled akcí

Meeting Point CzechTrade (4. října 2016)

Brno, Výstaviště, Kongresové centrum, sál A
Konzultace se zahraničními zástupci agentury CzechTrade a ZÚ se staly již tradicí. Zahraniční odborníci pomohu začínajícím i zkušeným exportérům s výběrem vhodných teritorií pro výrobek, s nalezením obchodních partnerů, zhodnotí reálné šance na úspěch nebo doporučí, jak nejlépe postupovat.

Kolumbie, Mexiko, Peru a Chile – slibné trhy pro český export a jejich specifika (4. října 2016)

Brno, Výstaviště, Pavilon P, sál P 3
Perspektivní obory pro české firmy v Kolumbii, Mexiku, Chile a Peru. Překážky vstupu na tyto trhy. Účast na veletrzích a podnikatelských misích. Praktické tipy pro obchodování, obchodní zvyklosti v Kolumbii, Mexiku, Chile a Peru. Individuální konzultace. Nechte se inspirovat touto exportní konferencí.

Průmyslový design – cesta ke zvýšení konkuerenceschopnosti a exportu (4. října 2016)

Brno, Výstaviště, Kongresové centrum, sál E
Dopolední program ocení zástupci výrobních podniků, neboť představí možnosti využití podpory průmyslových designérů a praktické zkušenosti. Odpoledne bude věnované postupu individuální spolupráce firmy s designérem v rámci projektu Design pro konkurenceschopnost 2016-2018 a je určené především designérům.

Perspektivy českého exportu do Číny (5. října 2016)

Brno, výstaviště, Kongresové centrum, sál C
Na akci se dozvíte perspektivní obory a aktuální exportní příležitosti pro české firmy, strategii vstupu na čínský trh a praktické tipy pro obchodování, jak jednat s čínskými obchodními partnery, jak na smlouvy a spory se subjekty z Číny, jak využít asistenci kanceláří agentury CzechTrade v teritoriu atd.

Související konference v Praze

JAR, SAE a Izrael - strategie úspěšného exportu (27. září 2016)
Praha, Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR, Politických vězňů 20.

Ukrajina - exportní a investiční příležitosti aktuálně (7. října 2016)
Praha, CzechTrade, Dittrichova 21.

E-Commerce v Itálii (10. října 2016)
Praha, Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR, Politických vězňů 20.

 

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek