Byznys s Indonésií? Jeden z největších světových trhů láká i Čechy

9. 9. 2016 | Zdroj: BusinessInfo.cz

Zajímá vás obchod s Indonésií? Chcete proniknout ne jeden z největších a nejperspektivnějších světových trhů nebo zde dokonce investovat? Pak právě pro vás je určen Indonéský obchodní veletrh (Trade Expo Indonesia), který proběhne ve dnech 12. až 16. října 2016 v metropoli Jakartě.

veletrh-indonesieRychle rostoucí Indonésie má mimořádný potenciál. Mimo jiné i proto, že je čtvrtou nejlidnatější zemí světa, kde žije více než 230 milionu lidí.

„Na veletrhu TEI jsme připraveni podporovat obchodní svazky a přátelství. Již jednatřicet let spojujeme Indonésii a svět. Žádáme vás, abyste se k nám připojili a z letošního veletrhu si odnesli zkušenost o obchodně mimořádně zajímavé Indonésii,“ láká partnery k účasti Velvyslanectví Indonésie v České republice a tamní ministerstvo obchod.

Aktuální 31. ročník veletrhu je zaměřen na pět produktových oblastí, ve kterých jsou české podniky silnými hráči i v globálním měřítku:

  • nábytek a dekorace
  • potraviny a nápoje
  • zboží a služby
  • krása a životní styl
  • výrobky malých a středních podniků bez omezení.

Brána na asijské trhy

A proč se akce v jednom z center asijského obchodu zúčastnit? Trade Expo Indonesia je největším tamním B2B veletrhem, kde se můžete na jednom místě setkat s nepřeberným množstvím nejrůznějších produktů a jejich výrobců. 

Proto je ideálním fórem k dvoustranným obchodním schůzkám s partnery z Indonésie i  z celého světa, a nabízí prostor k maximálnímu využití obchodních a investičních příležitostí.

Zároveň vám může otevřít dveře na další asijské trhy. „Nabízí obchodní potenciál, v jehož rámci lze obchodně expandovat na (nejen) indonéský trh, aby bylo možné plně těžit z hospodářského společenství ASEAN,“ doplňují pořadatelé.

Přihlášení je zdarma. Zájemcům nicméně doporučujeme registraci předem. Podrobnosti o akci včetně přihlášky k registraci najdete v přiloženém souboru:

Trade Expo Indonesia v českém jazyce (6,75 MB)

Trade Expo Indonesia v angličtině (2,52 MB)

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek