Česká expozice na veletrhu DesignBuild v Melbourne

20. 4. 2016

  • Země: Austrálie, Nový Zéland
  • Datum zveřejnění: 20.04.2016

DesignBuild podporuje australské architekty, stavební a konstrukční společnosti a designéry již déle než tři desetiletí. Spojuje dohromady architekty, profesionály v oboru stavebnictví, stavitele a komunity designerů s výrobci, dodavateli a provozovateli služeb, kteří operují jak v komerčním, tak obytném průmyslu.

Jsou to tři dny nekonkurenčního networkingu a inspirace. Na DesignBuildu je možné setkat se s více než 6 000 profesionály z různých průmyslových sektorů jako jsou architektura, design, stavebnictví, konstrukce apod. a se 300 značkami z Austrálie a dalších zemí, které reprezentují mezinárodní distributoři a prodejci.

Vystavujícími společnostmi z České republiky jsou Preciosa Lighting, Agrop Nova a.s. alias NOVATOP, Maveizol, s.r.o a Gold - Crystal s.r.o.

Preciosa Lighting, výrobce překrásných lustrů a osvětlení, bude vystavovat několik svých dech beroucích produktů: Muutos, Glow, Falling Flowers a Ridge Stones.
Agrop Nova a.s. alias NOVATOP, vyrábějící vyspělý stavební systém z masivního dřeva se švýcarským know-how, přináší na australský trh tři ze svých produktů a to jsou Multilayer Solid Wood Panel, Acoustic for Architectural Acoustics a Novatop Cross Laminated Timber.
Dodavatel kvalitních izolací a zateplení střech, společnost Maveizol, s.r.o., představí čtyři produkty Wolf Acoustic Board, Climawood, Climastone L a Climatizer Plus.
V nepolsední řadě se veletrhu zúčastní Gold - Crystal s.r.o., jeden z největších výrobců dekorovaného křišťálu v České republice, který chce na australský trh vstoupit s dvěma produktovými řadami Porto a Ponti.

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade v Sydney.

Tisknout Vaše hodnocení: