Česká firma NOVATOP představila své dřevostavby na veletrhu FRAME Australia Conference and Exhibition v australském Melbourne

11. 6. 2015

  • Země: Austrálie
  • Datum zveřejnění: 05.06.2015

Ilustrační obrázekBytová výstavba za použití dřeva se stává budoucností pro mnoho vývojářů a stavitelů, kteří se snaží snižovat náklady a zajistit tak dostupnost bydlení spolu s udržitelností výstavby.
Austrálie se řadí mezi světové špičky v tomto oboru a dřevěné materiály hojně používá pro navrhování a konstrukci bytových a komerčních budov, a tak mají kvalitní české firmy vysoký potenciál na tomto trhu uspět.

Česká firma NOVATOP zastoupena NU SPIRIT Co Pty. představila své dřevostavby a montované systémy a konstrukce na veletrhu FRAME Australia Conference and Exhibition 2015, která se konala 1. června 2015 v hotelu Park Hyatt v australském Melbourne.

Veletrh FRAME Australia 2015 a NOVATOP představila nové výrobky a systémy pro dřevostavby a formou výstavy, přednášek a projekcí nabídla jedinečnou příležitost zhlédnout na jediném místě výběr toho nejlepšího z oboru dřevostaveb.

Čeští zástupci firmy NOVATOP se tak měli možnost navázat nové obchodní kontakty a využít tak obchodní příležitosti na australském trhu konstrukcí dřevěných staveb.

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade v Sydney.

Tisknout Vaše hodnocení: