Česká republika se oficiálně zúčastnila mezinárodního veletrhu energetiky Genera ve Španělsku

17. 6. 2016 | Zdroj: Ministerstvo zahraničních věcí (MZV)

motiv článku - Česká republika se oficiálně zúčastnila mezinárodního veletrhu energetiky Genera ve Španělsku Ve dnech od 15. do 17. června 2016 se ČR oficiálně zúčastnila 19. ročníku mezinárodního veletrhu energetiky Genera v Madridu. Díky vysoké konkurenceschopnosti a špičkové technologické úrovni se nabídka českých firem setkala s velkým zájem návštěvníků veletrhu.

Nabídka produktů a služeb představovala široké spektrum konkrétních firem, asociací i státních institucí, mezi nimiž lze zmínit např. asociaci Czech Power Industry Aliance, Czech Trade nebo Česko-španělskou obchodní komoru.

„Přestože byla na veletrhu řada firem aktivních v solární energetice, řešení naší firmy bylo zcela jedinečné, nemělo zde konkurenci a právem vzbudilo zájem profesionálů,“ uvedl závěrem veletrhu zástupce firmy Solarmonitoring.

Se zájmem se setkala např, také nabídka firmy Škoda JS, zejména v oblasti zpracování a uchovávání jaderného odpadu.

Veletrhu se zúčastnilo 166 firem z 29 zemí, mezi návštěvníky byli kromě španělských partnerů také podnikatelé Indie, Číny, zemí Latinské Ameriky či severní Afriky. Celkem na veletrh zavítalo 9 154 návštěvníků.

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Madridu (Španělsko).

Tisknout Vaše hodnocení:

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek