České elektro-technologické SMEs se představily v Turecku

7. 12. 2016 | Zdroj: Ministerstvo zahraničních věcí (MZV)

motiv článku - České elektro-technologické SMEs se představily v Turecku V prostorách rezidence velvyslance ČR v Turecku Pavla Kafky se dne 6. prosince 2016 uskutečnila prezentační akce dvou českých firem z oboru monitoringu a regulace spotřeby elektrické energie.

Firmy ZEZ Silko a KMB Systems představily svou produkci a řešení pro monitoring dodávek a spotřeby elektrické energie, která je uplatnitelná v široké škále průmyslových zařízení, nemovitostí a v rámci společností distribuujících elektrickou energii. Akci navštívilo přibližně 25 zástupců elektrotechnických firem, lokálních distribučních společností v Turecku a také zástupci státního regulátora TEDAŠ, klíčového pro využití schválení produktů a zařízení v distribučbí síti.

Velvyslanec Pavel Kafka v úvodním projevu zdůraznil, že prezentující firmy představují příklady úspěšných exportérů a technologických SMEs, které svou produkci a služby rozvíjejí na základě vlastního vývoje a spolupráce s technickými univerzitami v ČR. Zástupci obou firem Sergej Chaplygin a Martin Blížkovský poté seznámili přítomné s technickými parametry jejich výrobků a úspěšnými referencemi z evropských a světových trhů.

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Ankaře (Turecko). Autor: Erik Siegl, ekonomický rada.

Tisknout Vaše hodnocení:

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek