České firmy představeny na výstavách UzMiningExpo a UzTechTransExpo v Uzbekistánu

24. 3. 2017 | Zdroj: Ministerstvo zahraničních věcí (MZV)

motiv článku - České firmy představeny na výstavách UzMiningExpo a UzTechTransExpo v Uzbekistánu Příležitost představit svůj výrobní a dodavatelský potenciál na výstavách UzMiningExpo a UzTechTransExpo, konaných v hlavním městě Uzbekistánu ve dnech 15. - 17. března 2017, využily prostřednictvím vlastních firemních stánků české společnosti Ferrit s.r.o. a KIG CZ s.r.o.

Mezi prioritní směry obou výstav patřila zařízení a technologie pro důlní těžbu, speciální technika, doprava a logistické služby.

Společnost Ferrit s.r.o. představila potenciálním uzbeckým odběratelům systémy závěsné jednokolejové dopravy a ozubnicových drah, důlní diesel-hydraulické a akumulátorové závěsné lokomotivy, důlní dieselové a elektrické manipulátory, zvedací zařízení, kabiny a kontejnery.

Ferrit na UzMiningExpo

Ferrit na UzMiningExpo

Firma KIG CZ s.r.o. na svém stánku nabízela dodávky dílů, komponentů a spotřebního materiálu pro speciální techniku, dieselové motory, filtry, elektrocentrály plynových turbín a další zařízení pro důlní těžbu a stejně tak těžbu ropy a zemního plynu.

KIG CZ na UzMiningExpo

KIG CZ na UzMiningExpo

Výstavu navštívil a konzultace se zástupci uvedených českých firem ohledně možností a podmínek vstupu na uzbecký trh provedl obchodní rada Velvyslanectví ČR v Taškentu Juraj Melioris.

Příští ročník uvedených výstav se uskuteční v Taškentu v termínu od 14. do 16. března 2018.

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Taškentu (Uzbekistán). Autor: Ing. Juraj Melioris, obchodní rada.

Tisknout Vaše hodnocení:

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek