České firmy se představí na veletrhu LogiMAT

27. 2. 2017

  • Země: DE - Německo
  • Datum zveřejnění: 27.02.2017

LogiMAT je mezinárodně významnou akcí intralogistiky, distribuce, materiálových a informačních toků. Jedná se o jedinečnou prezentaci širokého spektra oboru intralogistiky, jenž zahrnuje veškeré vybavení nezbytné pro sklady a provozy, zdvihací a skladovací techniku, manipulační a dopravní zařízení, včetně software pro materiálový tok a služeb pro logistiku. Veletrh je zajímavý pro řadu průmyslových oborů, jakými jsou automobilový nebo strojírenský průmysl.

Německá pobočka agentury CzechTrade zde již pravidelně organizuje společný český stánek, na kterém se letos představí firmy BELET, FORTEMIX, PROFI REGAL a TBA plastové obaly. Na samostatných expozicích se bude prezentovat dalších devět českých společností.

"LogiMAT je nejvýznamnějším veletrhem v oblasti intralogistiky a zájem o něj výrazně stoupá. Od roku 2014 narostl počet vystavovatelů téměř o 300 firem a počet návštěvníků vzrostl o více než 10 000," uvádí Adam Jareš z německé kanceláře CzechTrade. Plocha na tento veletrh byla vyprodaná již třičtvrtě roku dopředu.  

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade v Düsseldorfu. 

Souborové přílohy

Tisknout Vaše hodnocení: