České firmy vyrazily na doprovodnou podnikatelskou misi HK ČR do Kanady

10. 10. 2016 | Zdroj: Hospodářská komora ČR (HK ČR)

motiv článku - České firmy vyrazily na doprovodnou podnikatelskou misi HK ČR do Kanady Podnikatelé v čele s viceprezidentem Hospodářské komory ČR Bořivojem Minářem odlétli dne 10. října 2016 na čtyřdenní doprovodnou podnikatelskou misi náměstka ministra zahraničních věcí ČR Miloslava Staška do Kanady.

„V plánu máme Česko-kanadské podnikatelské fórum v Torontu, pak jednání v medicínském simulačním centru v Montréalu, dále pokračuje delegace do regionu Waterloo, kde se uskuteční další kontaktní jednání českých firem, dále pracovní setkání v Institute for Quantum Computing, ve čtvrtek se pak koná Česko-kanadské podnikatelské fórum v oblasti Niagara, kde bude delegace přijata starostou města City of St. Catharines Walterem Sendzikem,“ přiblížil program cesty vedoucí podnikatelské delegace HK ČR Bořivoj Minář.

Cesta navazuje na červnovou úspěšnou misi předsedy Senátu PČR Milana Štěcha a dále na seminář s názvem „Canada-Czech Republic New Business Opportunities“, který organizovala HK ČR rovněž pod záštitou předsedy Senátu na konci června.

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek