České křišťálové lustry pronikají na vietnamský trh

16. 12. 2016 | Zdroj: Zastupitelský úřad České republiky

motiv článku - České křišťálové lustry pronikají na vietnamský trh Český výrobce křišťálových lustrů a svítidel firma Artglass otevřela dne 4. prosince 2016 své oficiální zastoupení a showroom v Hanoji. Jedná se o vůbec první profesionální showroom českých křišťálových svítidel ve Vietnamu.

Firma Artglass je prvním českým výrobcem křištálových lustrů, který zareagoval na pokračující stavební boom v sektoru luxusních rezidenčních a kancelářských objektů ve Vietnamu a ve spolupráci se svým dlouhodobým vietnamským obchodním partnerem otevřel reprezentativní showroom českých křišťálových svítidel v Hanoji. Kříšťálová svítidla jsou ve Vietnamu velmi oblíbená a jsou nezbytnou součástí většiny nově budovaných luxusních rezidenčních objektů ve velkých vietnamských metropolích. Showroom proto bude sloužit především pro prezentaci českých křišťálových lustrů pro místní developery, architekty a designéry.   

Slavnostní otevření showroomu s prezentací společnosti a celodenním programem proběhlo dne 4. 12. 2016 za účasti velvyslance ČR ve Vietnamu M. Klepetka a vedoucího obchodně ekonomického úseku českého velvyslanectví v Hanoji D. Jarkulische. Firmu Artglass během slavnostního otevření prezentovala její obchodní ředitelka paní Barbora Sačková. Slavnostního otevření se zúčastnilo více než 300 prominentních hostů z řad státní správy a místní podnikatelské sféry.

Showroom o velikosti 190 m2 a zastupitelská kancelář firmy Artglass se nachází v obchodní čtvrti Hanoje na adrese 82 Duy Tan, Dich Vong Hau, Cau Giay, Hanoi.

Slavnostní přestřihávání pásky za účasti velvyslance M. Klepetka

Slavnostní přestřihávání pásky za účasti velvyslance M. Klepetka

Showroom firmy Artglass v Hanoji

Showroom firmy Artglass v Hanoji

Interiér showroomu firmy Artglass

Interiér showroomu firmy Artglass

Vietnamský zástupce firmy Artglass představuje showroom pozvaným hostům

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Hanoji (Vietnam). Autor: Ing. David Jarkulisch, ekonomický diplomat.

Tisknout Vaše hodnocení:

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek