České produkty okouzlily Londýn

31. 3. 2016

  • Země: Velká Británie
  • Datum zveřejnění: 31.03.2016

Hotelympia představovala atraktivní mix v oblasti hospitality a catering jakožto vybavení do hotelů, barů, restaurací, kaváren, tak interiérový design, nábytek, nové technologie a další. Hotelympia tak poskytovala komplexní řešení pro nákupčí z tohoto sektoru.

Vzhledem k velkému zájmu českých firem z oblasti hospitality/catering expandovat či upevnit svou pozici ve Velké Británii byla účast na českém pavilonu na veletrhu Hotelympia 2016 logickou volbou. Hotelympia je dynamickou čtyřdenní výstavou v sektoru hospitality (hotely, restaurace, casina) a catering. Hotelympia se svou stoletou tradicí je monopolem napříč veletrhy v tomto sektoru s rekordním počtem návštěvníků každý ročník. Londýn je pak globálním centrem světové nabídky a poptávky v oblasti vybavování především luxusních hotelů.

Česká expozice, která se nacházela v sekci Interios/Tableware na pomezí sekce Food/Drink, byla postavena v jednotném designu a působila velmi moderně a otevřeně. Rozložení českých vystavovatelů bylo velice vhodné a nabízelo všem návštěvníkům něco zajímavého. Bemeta Design nabízela jedinečné koupelnové doplňky, G.Benedikt poskytoval luxusní porcelánové vybavení do restauračních zařízení. Obě firmy doplňoval Ferdinand se svým unikátním tradičním českým ležákem. Společnost Amirro pak měla na stánku vystavená svá neotřelá propagační zrcátka, která poukazovala na jejich zakázkovou výrobu zrcadel různých typů.

Návštěvníky výstavy jsou především nákupčí z oblastí pohostinství/cateringu/vybavování hotelů. Je třeba objektivně zmínit, že návštěvnost veletrhu byla velká a koncept českého pavilonu přilákal značné množství návštěvníků, kteří se pravidelně zastavovali u českých produktů. Další faktory však byly kvalita výstavy samotné a také předem učiněná akvizice. České firmy na stánku tak například jednaly se zástupci řady cateringových firem, nezávislých hotelů, restaurací, barů a kaváren jakožto i luxusních hotelových řetězců jako např. Intercontinental.

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade v Londýně.

Tisknout Vaše hodnocení: