České společnosti se představily na veletrhu Incentive Works v Kanadě

25. 8. 2017 | Zdroj: Ministerstvo zahraničních věcí (MZV)

motiv článku - České společnosti se představily na veletrhu Incentive Works v Kanadě V Torontu proběhl ve dnech 22. - 23. srpna 2017 největší kanadský veletrh incentivní a kongresové turistiky, Incentive Works, na kterém sebe a Českou republiku v rámci projektu ekonomické diplomacie prezentovaly na národním stánku čtyři české společnosti a agentura CzechTourism.

Veletrh Incentive Works, který má více než 25 letou tradici, proběhl na výstavišti Metro Convention, umístěném v centru Toronta. Veletrh, který je zaměřený na MICE segment turistiky, probíhá formou aktivního networkingu, B2B schůzek a konferencí a seminářů. Stánek a prezentace České republiky byly podpořeny v rámci projektu ekonomické diplomacie, který připravil společně Generální konzulát ČR v Torontu a zahraniční zastoupení CzechTourism.

Veletrhu se účastnily české společnosti Senator Travel, Radisson Blu Alcron Hotel, Prague Boats a Prague Convention Bureau, stejně jako agentura CzechTourism, které svou nabídkou představovaly a pokrývaly široké spektrum služeb incentivní turistiky v České republice a Praze. Pro účastníky veletrh představoval příležitost pro bližší seznámení se s kanadským trhem, který má své specifika odlišná od amerického.

Český stánek a společný projekt tak českým společnostem umožnil účastnit se na veletrhu pod jednotnou značkou a zjednodušil jim přístup k novým příležitostem a kontaktům. Co se týče MICE segmentu turistiky (Meetings, Incentives, Conferences, and Events/Exhibitions), jde o velmi zajímavé a rychle rostoucí odvětví, ve kterém má Česká republika co nabídnout. Zároveň je třeba brát v potaz, že Česká republika patří v Kanadě mezi nejpopulárnější destinace pro kongresové akce a řadí se tak nejvýše mezi evropskými zeměmi.

Informace poskytnuta Generálním konzulátem České republiky v Torontu (Kanada). Autor: David Müller, vedoucí obchodně-ekonomického úseku.

Tisknout Vaše hodnocení:

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek