Mise do Silicon Valley v USA na Techcruch Disrupt 2017 – příležitost pro české start-upy

3. 4. 2017 | Zdroj: Ministerstvo zahraničních věcí (MZV)

motiv článku - Mise do Silicon Valley v USA na Techcruch Disrupt 2017 – příležitost pro české start-upy Generální konzulát ČR v Los Angeles, Czechinvest a ICT Aliance (Prague Startup Centre)připravili společný projekt ekonomické diplomacie, který umožní českým firmám účast na zářijovém Techcrunch Disrupt a na doprovodných akcích organizovaných v San Franciscu / Silicon Valley.

Pro zainteresované firmy je to unikátní příležitost představit se ve dnech 18. až 20. září 2017 na jedné z největších startup technologických konferencích světa Techcrunch Disrupt a potkat se s potenciálními partnery a investory z celého světa a především USA.

Z projektu financovaného Evropským fondem pro regionální rozvoj Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost bude možné uhradit českým účastníkům až 75 % poplatku za účast na konferenci, 100 % nákladů na překlady a 50 % nákladů na cestovné (letenky) na konferenci a zpět.

V rámci národního pavilonu se bude moci světu představit až 12 českých firem se svými unikátními produkty. Český tým před cestou připraví americký kouč, který s nimi vybrousí umění prezentací a uspěšného „elevator pitch“. A na sérii networkingových akcí bude příležitost probrat možnosti získat investice od předních VC a „angel investors“.

Podrobnosti o přihlášce do projektu CzechDemo lze nalézt na webu Czechinvestu. Nejzazší termín pro podání přihlášky je 2. května 2017.

Informace poskytnuta Generálním konzulátem České republiky v Los Angeles (Spojené státy americké). Autor: Marino Radačič, ekonomický diplomat.

Tisknout Vaše hodnocení:

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek