České start-upy, pojeďte do Las Vegas na CES 2018!

12. 9. 2017 | Zdroj: Ministerstvo zahraničních věcí (MZV)

motiv článku - České start-upy, pojeďte do Las Vegas na CES 2018! CzechInvest a Generální konzulát ČR v Los Angeles za podpory Ministerstva průmyslu a obchodu připravili společný projekt ekonomické diplomacie, který umožní desítce českých firem účast na lednovém Consumer Electronic Show CES Las Vegas 2018.

Pro české tech firmy je to skvělá příležitost představit se na jedné z nejprestižnějších technologických konferencí a potkat se s potenciálními partnery a investory z celého světa a především USA.

Na CESu, který se bude konat ve dnech 9.–.12. ledna 2018,  se pravidelně představují technologické novinky ze všech oblastí spotřební elektroniky. Rychle se stává rovněž prostorem pro prezentaci autonomních technologií a elektromobility, kde světoví výrobci i startupy představují budoucnost dopravních prostředků.

Z projektu financovaného Evropským fondem pro regionální rozvoj Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost bude v rámci projektu CzechDemo možné uhradit českým účastníkům až 75 % poplatku za účast na akci, 100 % nákladů na překlady a 50 % nákladů na cestovné (letenky) na konferenci. Na pavilonu Eureka se bude moci světu představit až 10 českých firem se svými unikátními produkty. Efekt účasti posílí i plánovaná marketingová kampaň v USA.  

Podrobnosti o přihlášce do projektu CzechDemo, který celou účast na CES zaštiťuje, lze nalézt na webových stránkách Czechinvestu. Nejzazší termín pro podání přihlášky je 27. září 2017!

Informace poskytnuta Generálním konzulátem České republiky v Los Angeles (Spojené státy americké). Autor: Marino Radačič, ekonomický diplomat.

 

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek