Český podnik MSA vyhrál v Austrálii tendr na dodávku armatur

12. 6. 2014

  • Země: Austrálie
  • Datum zveřejnění: 12.06.2014
  • Zdroj: MSA

Podnik MSA, výrobce průmyslových armatur, získal v květnu zakázku od nového klienta – australské společnosti Valve Distributors Pty Ltd., která se zabývá distribucí průmyslových armatur po celé Austrálii.

ilustrační obrázekPředmětem zakázky jsou kulové kohouty o světlosti 4", class 600 a ve speciálním provedení: armatury budou vybaveny zemní soupravou, kdy převodovka bude pod zemí a armatura se bude ovládat pomocí nástavce a čtyřhranného klíče. „Dané provedení je specifické a není časté, ale setkali jsme se s ním již dříve u jiných projektů,“ komentuje zakázku vedoucí prodejního teritoria zámoří, pan Mgr. Stanislav Herudek.

„Zakázku jsme získali na základě vítězství v tendru. Těší nás, že ze všech světových účastníků ho vyhrála právě česká společnost MSA. Zákazník z australské Sydney byl velmi spokojen nejen s kvalitou a cenou armatur MSA, ale především s dodacími lhůtami, které budou v tomto případě velmi krátké,“ pokračuje pan Herudek.

Expedice armatur se předpokládá již na konci června. „Kromě výše uvedené zakázky jsme získali v pořadí již druhou objednávku od australské společnosti Valve Distributors Pty Ltd. Nevelké zakázky do Austrálie jsme plnili již dříve. Doufám však, že navázání spolupráce s novým australským klientem se stane základnou pro další rozvoj prodeje armatur na toto teritorium,“ uzavírá pan Herudek.

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraničního zastoupení MPO a CzechTrade v Sydney.

 

Tisknout Vaše hodnocení: