Čeští výrobci kosmetiky či léků mají šanci dobýt Peru, perspektivní jihoamerický trh

10. 5. 2018 | Zdroj: CzechTrade

Čeští výrobci kosmetiky, hygienických a lékařských pomůcek, léků či zdravé výživy mají šanci proniknout na jeden z nejvýznamnějších jihoamerických trhů. Zájem o spolupráci s českými firmami projevila firma YGLESIAS LOAYZA SAC, dodavatel exkluzivních výrobků pro dva největší peruánské řetězce lékáren.

Peru je pro české exportéry zajímavý a rychle rostoucí trh s třiceti miliony obyvateli.  V zemi je velká poptávka po kvalitním evropském zboží  vyšší cenové hladiny.

Protože má firma dobré zkušenosti s Českou republikou, hledá aktuálně české výrobce, exportéry a dodavatele dekorativní kosmetiky, produktů péče o tělo a pleť, vlasové kosmetiky, zdravotních a hygienických pomůcek, léků, zdravé výživy, ale i čistících prostředků či autokosmetiky

Konkrétní produkty, o něž mají zástupci peruánského partnera zájem (25 kB)

Potkejte se s peruánskými nákupčími

Zahraniční kancelář agentury pro podporu exportu CzechTrade Lima připravila pro zájemce o spolupráci s peruánskou firmou tradiční pražský Sourcing Day.

Osobní jednání se zahraničním partnerem proběhnou 19. června 2018 v Praze (místo bude upřesněno). Následně navštíví zástupci firmy ve dnech 20. až 22. června vybrané české podniky.  

„Nabízíme výjimečnou příležitost pro české společnosti osobně se seznámit a jednat s nákupčími v rámci individuální schůzky s možností návazné návštěvy jejich firmy v případě zájmu peruánského dodavatele,“ sdělují zástupci agentury.

Pokud chcete zahraničnímu partnerovi představit zahraniční produkty, vyplňte příslušný registrační formulář (172 kB) a pošlete jej zpět společně s prezentaci výrobků, které chcete nabídnout, a to v angličtině případně španělštině (formát ppt/pdf).

Termín pro podání přihlášek je do 21. května 2018. 

Manipulační poplatek za osobní jednání s nákupčím činí 1 900 korun bez DPH.

Zájemci mohou kontaktovat zástupce kanceláře CzechTrade v Limě Emila Ulrycha: emil.ulrych@czechtrade.cz případně Hanu Štičkovou hana.stickova@czechtrade.cz

 Prezentace firmy YGLESIAS LOAYZA SAC (193 kB)

Tisknout Vaše hodnocení:

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek