ČMZRB obnovila příjem žádostí o zvýhodněné úvěry pro malé podnikatele v Jihočeském kraji

8. 7. 2016 | Zdroj: Českomoravská záruční a rozvojová banka, a. s. (ČMZRB)

motiv článku - ČMZRB obnovila příjem žádostí o zvýhodněné úvěry pro malé podnikatele v Jihočeském kraji Začínající podnikatelé mohou získat úvěr až do výše 0,5 mil. Kč, ostatní malí podnikatelé (s méně než 50 zaměstnanci) až 1 mil. Kč se splatností do 6 let na pořízení investic či financování zásob.

Na projekty zaměřené na zachování a rozvoj technické infrastruktury mohou obce od Českomoravské záruční a rozvojové banky (ČMZRB) čerpat úvěry do výše 2 mil. Kč se splatností až 10 let, úročené aktuálně sazbou ve výši 0,35 % p.a.

Žádosti o úvěry se přijímají průběžně až do konce února 2017. Formulář žádosti a další informace jsou k dispozici na webových stránkách banky – www.cmzrb.cz. Kromě poboček banky se žadatelé mohou rovněž obracet přímo na regionální pracoviště ČMZRB v Českých Budějovicích.

Program zvýhodněných regionálních úvěrů realizuje Jihočeský kraj ve spolupráci s ČMZRB nepřetržitě již od roku 2003. Jeho prostředky se postupně dílky příspěvkům kraje a splátkám z dříve poskytnutých úvěrů zvyšují. Doposud bylo v Jihočeském kraji touto formou podpořeno 128 projektů v celkové výši 96 mil. Kč.

Tisknout Vaše hodnocení:

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek