Cukrovinky firmy Udarnica

8. 8. 2017

  • Země zadání: Rusko
  • Datum zveřejnění nabídky: 08.08.2017
  • Referenční číslo: NA201701384
Průmyslové obory:
  • Potravinářský průmysl

Popis nabídky v českém jazyce:

Cukrářská firma Udarnica byla založena v Moskvě roku 1929 a již více než 85 let je jedním z předních hráčů na ruském cukrářském trhu.

Jejím cukrářům se podařilo stvořit sladkosti jako sněhové pusinky, sněhové pusinky v čokoládě, pomerančové želé či citrónové plátky, které si získaly popularitu široko daleko. Mnoho jejích sladkostí je jedinečnými nejen v Rusku, ale nemají obdoby ani jinde na světě.

V průběhu celé své historie byla vždy značka Udarnica synonymem výrobků té nejvyšší kvality.

Cukrářství Udarnica uvedlo na trh značky Šarmel, Marmelandia a Bumba, které se nejenže rychle etablovaly, ale staly se i zdrojem dalšího rozvoje ruského cukrářského trhu.

Dnes je cukrářství Udarnica na trhu «malých sladkostí» absolutním lídrem a plánuje jím zůstat i nadále.

Vedení ruského výrobce cukrovinek Udarnica má zájem o rozvoj exportu své produkce na český trh.

Firemní výrobky, kterých je v součtu více než 50, jsou kombinací jedinečné tradice a nových způsobů výroby drobných sladkostí. Jedná se o především o sněhové pusinky, želé a pastilu. Výroba odpovídá standardům certifikačního schématu FSSC 22000 pro kvalitu a bezpečnost potravin.

Společnost IP Kruglova je výhradním distributorem výrobků společnosti Udarnica pro český a polský trh, přičemž je součástí skupiny Agrotrend z ruského Kaliningradu. Stojí za zmínku, že využívá skladových prostor o celkové ploše 6.000 m², vlastních dopravních kapacit a logistického systému, jakož i týmu kvalifikovaných odborníků.

Firma má zájem o vyhledání obchodního partnera za účelem uzavření exportní smlouvy na dodávku ruské značky do České republiky, prioritně pro velkoobchodní zákazníky a obchodní sítě.

V případě zajmu o spolupráci, je možnost osobního setkání na území České republiky.

Prezentaci firmy v českém jazyce naleznete v příloze.

Kontaktní informace:

Souborové přílohy

Tisknout Vaše hodnocení: