Czech Toys For You - Sourcing Days v Austrálii

30. 3. 2016

  • Země: Austrálie, Nový Zéland
  • Datum zveřejnění: 29.03.2016

Zahraniční kancelář CzechTrade v Sydney společně s Generálním konzulátem ČR v letošním roce pro české výrobce hraček v Austrálii pořádají řadu seminářů „Czech Toys For You“. První Sourcing Day, pořádaný pro australská hračkářství se sídlem v Sydney nebo ve státě Nový Jižní Wales se bude konat dne 7. dubna 2016 ve 14:00 v prostorách Agentury CzechTrade v Sydney na Bondi Junction.

Společně s australskými hračkáři a zástupci místních obchodů s dárkovými předměty se budou účastnit Sourcing dne zástupci českých výrobců hraček - unikátních dřevěných hraček s tradicí MIVA VACOV, s.r.o., DETOA Albrechtice s.r.o., Dřevo dětem - drevodetem.cz a CEEDA CAVITY s.r.o. a kvalitní plechové, tradičně vyráběné hračky KOVAP Náchod, s.r.o., společnost Happy Go Ducky, dřevěného dětského odrážedla Re pello a interaktivní technologie MagicBox.

Jedním z účastníků je i společnost The Sol Group Pty Ltd, která je vlastníkem tří významných a velice úspěšných online dárkových obchodů v Austrálii: Gifts Australia, The Hamper Emporium a Everything But Flowers. Dalším hostem bude majitel místní společnosti Eureka Concepts Pty Ltd, významný internetový obchod se sídlem v Sydney prodávající hračky a dětské hry po celé Austrálii nebo zástupce spol. Modern Teading Aids, jednička mezi místními dodavateli australským školkám a školám.

Na dubnový seminář Czech Toys For You v Sydney navážeme dalšími semináři podporujícími přítomnost českých hraček na australském trhu. V září 2016 je plánován Sourcing Day pro obchodní komunitu v Melbourne a před Vánoci 2016 se uskuteční předvánoční seminář pro obchodní rady v Sydney.

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade v Sydney.

Souborové přílohy

Tisknout Vaše hodnocení: