CzechInvest představil ve Stuttgartu možnosti investic do automobilového průmyslu v Česku

31. 10. 2017 | Zdroj: Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest

Transformace automobilového průmyslu směrem k digitalizaci a elektromobilitě byla hlavním tématem jednodenního fóra Zulieferertag Automobil, které se uskutečnilo 25. října 2017 ve Stuttgartu. Akce se konala pod záštitou Ministerstva hospodářství, práce a bytové výstavby německé spolkové země Bádenska-Württemberska.

Budoucí směrování automobilového průmyslu a s tím spojené i možné dopady transformace nastínili předsedové představenstva renomovaných německých automobilových a strojírenských firem.  Novinky z oblasti pohonných systémů prezentoval zástupce společnosti ZF Friedrichshafen, předního německého výrobce pohonné techniky a podvozků pro automobilový průmysl. Nejnovější trendy v aplikaci bateriových systémů a jejich další vývoj představila společnost BMZ Group. O výzvách a dopadech transformace na průmyslovou výrobu informovali referenti z německých Svazů automobilového a strojírenského průmyslu.

Účastníci fóra se mohli zapojit do diskusí u kulatých stolů s jednotlivými představiteli dodavatelských společností. Na dotazy odpovídali zástupci firem Audi AG, Eberspächer Gruppe GmbH nebo Gebr. Heller Maschinenfabrik.

CzechInvest, jako vystavovatel, představil zájemcům možnosti investic v automobilovém průmyslu a dodavatelský řetězec v České republice.

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek