CzechInvest prezentoval české IT prostředí v New Yorku

16. 5. 2016 | Zdroj: Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest

motiv článku - CzechInvest prezentoval české IT prostředí v New Yorku Od 9. do 11. května 2016 byl New York dějištěm TechCrunch Disrupt, jedné z nejprestižnějších akcí pro start-upy na světě. V průběhu tří dnů se v areálu Brooklyn Cruise Terminal představila v rámci Startup Alley celá řada začínajících firem, které hledají partnery pro expanzi, financování a rozvoj svého produktu či služby.

Generální konzulát České republiky v New Yorku ve spolupráci s Czech ICT Alliance a agenturou CzechInvest podpořil účast českých start-upů na této mezinárodní konferenci. V rámci českého národního pavilonu se představilo pět společností a projektů, které v rámci expozice velice zaujaly. Mezi vystavujícími nechyběly společnosti Agent Balance, Clever Monitor, Databreakers, Sourcy a návštěvníkům českého pavilonu byly rovněž podány informace o Prague Startup Center. Zájemcům o informace a příležitosti v českém IT prostředí byl k dispozici Generální konzulát a agentura CzechInvest.

„Uspět na vysoce konkurenčním americkém trhu není jednoduché, příležitost nalézt silného partnera, který českým začínajícím firmám může pomoci, je důležitá a TechCrunch Disrupt je v tomto ohledu unikátní platforma. Těší mě, že pro prezentaci českých firem můžeme poskytnout atraktivní prostor České národní budovy,“ říká Martin Dvořák, generální konzul České republiky v New Yorku.

Tisknout Vaše hodnocení:

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek