CzechTrade má v Dubaji a Johannesburgu nové ředitele

28. 6. 2016 | Zdroj: CzechTrade

motiv článku - CzechTrade má v Dubaji a Johannesburgu nové ředitele Dvě zahraniční kanceláře CzechTrade mají nové vedení. Novým ředitelem kanceláře v Dubaji se stal Michal Nedělka. Zastoupení v Johannesburgu nově vede Petr Haramul.

Michal Nedělka (ZK Dubaj)

michal-nPracuje pro agenturu CzechTrade již od roku 2009 a dříve v ní zastával pozici exportního manažera pro obory elektro, ICT, automobilový průmysl, dopravní prostředky a ostatní.

Před nástupem do agentury působil v importu a exportu náhradních dílů k textilním strojům a v několika advokátních kancelářích. Michal Nedělka má právní vzdělání z Univerzity Karlovy a úspěšně složil advokátní zkoušky. Mluví anglicky, je mu devětatřicet let a mezi jeho největší záliby patří jízda na kole, houbaření, zimní sporty a literatura faktu.

Petr Haramul (ZK Johannesburg)

petr-hZískal dlouholeté zkušenosti v oblasti obchodu již před svým příchodem do agentury CzechTrade. Dva roky působil jako ředitel úvěrových obchodů ve spořitelním družstvu ANO a ještě předtím řídil společnost Sanocredit.

Petr Haramul získal bakalářský titul na Západočeské univerzitě, mluví výborně anglicky a je mu 37 let. Ve volném čase rád sportuje, cestuje a věnuje se historii.

O narůstajícím zájmu tuzemských vývozců o služby státní agentury pro podporu exportu CzechTrade si přečtěte v textu Český export láme rekordy na BusinessInfo.cz.

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek