CzechTrade představí na veletrhu „K“ v Německu rekordní počet českých plastikářských firem

18. 10. 2016 | Zdroj: CzechTrade

motiv článku - CzechTrade představí na veletrhu „K“ v Německu rekordní počet českých plastikářských firem Na plastikářském veletrhu „K“ v Düsseldorfu se ve stánku agentury CzechTrade představí celkem 13 tuzemských výrobců a zpracovatelů plastu.

Patří mezi ně firmy AB Max Lisovna Kovářov, Boco Pardubice Machines, Explast, Fortell, Gumotex, Husqvarna Manufacturing CZ, Institut pro testování a certifikaci, Jelínek-Trading, Koh-I-Noor Machinery, Labara, Lakovna Hajdík, PolyPlasty a Synthesia. Celkem se na veletrhu představí 26 českých vystavovatelů.

„Jsme velmi rádi, že se nám na nejvýznamnějším plastikářském veletrhu na světě podařilo vyjednat značné navýšení plochy stánku pro české firmy. Vystavovací plocha je již více než rok zcela vyprodaná. České firmy dnes patří technologicky mezi evropskou špičku, díky inovacím dokážou nabídnout špičkový poměr mezi kvalitou a cenou,“ říká Adam Jareš, ředitel německého zastoupení agentury CzechTrade.

Celosvětově nejvýznamnější veletrh se zaměřením na zpracování plastů a kaučuku se koná každé tři roky. Letos se uskuteční 19.– 26. října 2016 v Düsseldorfu. Na veletrhu se bude prezentovat více než 3 300 vystavovatelů z 48 zemí světa a je očekáváno na 200 tisíc návštěvníků z více než 100 zemí světa.

Plastikářský průmysl v Evropě je jedním z významných pilířů zpracovatelského průmyslu. Přímo zaměstnává téměř 1,5 milionu lidí a působí v něm více než 60 tisíc firem.

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek