Dodavatelské fórum pro společnost Dahlhausen

31. 7. 2017 | Zdroj: CzechTrade

Centrála agentury CzechTrade ve spolupráci se svým německým zastoupením v Düsseldorfu pořádají dodavatelské fórum pro významného německého distributora medicínských výrobků, P.J. Dahlhausen & Co. GmbH, které se uskuteční na podzim 2017 v Praze. České firmy budou mít příležitost hovořit individuálně s jednatelem společnosti Dahlhausen a diskutovat o možnostech vzájemné spolupráce.

Profil společnosti Dahlhausen

Společnost Dahlhausen je rodinný podnik s tradicí od roku 1854. Firma zaměstnává 480 lidí s ročním obratem 100 mil. EUR.

Sortiment společnosti Dahlhausen zahrnuje více než 3000 různých medicínských produktů, přičemž část svého produktového portfolia firma sama vyrábí. Jde zejména o medicinskou techniku a výrobky v oblasti anestezie, chirurgie, antidekubitních výrobků, gynekologie, kardiologie, intenzivní starostlivost, oftalmologie, ortopedie, traumatologie, sterilizace a hygieny, ultrazvuku a diagnostiky.

Firma Dahlhausen exportuje do celé Evropy, Chile, Brazílie, Kolumbie, Saudské Arábie, Ománu, Spojených arabských emirátů, Jihoafrické republiky, Jordánska, nově i do Číny a je zalistována u největších dodavatelů zdravotnického vybavení a spotřebních materiálů do nemocnic, klinik a pečovatelských center. Je též členem Evropské aliance distributorů zdravotnických prostředků – EMDDA.

Poptávané jsou následující produktové kategorie:

  • Anestezie 
  • Chirurgie
  • Spotřební zdravotnické materiály

Firma má zájem o spolupráci pouze s těmi výrobci, kteří jsou ochotni prodávat pro privátní značkou německé firmy.

Zájemci o představení společnosti Dahlhausen se mohou hlásit s vyplněným dotazníkem „Company Profile_Dahlhausen“ (žádáme vyplnit v AJ nebo v NJ).

Vedení společnosti vyhodnotí profily zainteresovaných uchazečů. Vybrané firmy budou následně pozvány ke konkrétním termínovaným jednáním do Prahy na podzim 2017.

Vyplněné profily prosím zasílejte gestorce akce na adriana.dohnalova@czechtrade.cz a v kopii na dusseldorf@czechtrade.cz) nejpozději do 7.9.2017.

Přizvány na jednání budou pouze ty firmy, jejichž profily jednatel společnosti vyhodnotí jako perspektivní. Představení dodavatelů je bezplatné. Účast na setkání s německou firmou bude zpoplatněna částkou 2 000 Kč.

Soubory ke stažení

Supplier-Profile-DAHLHAUSEN.(54 kB)

Tisknout Vaše hodnocení:

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek