Eni získala dvě nové zakázky pro průzkum v Indonésii

23. 11. 2011

  • Země: Itálie
  • Datum zveřejnění: 22.11.2011
  • Zdroj: Il sole 24 ore

Eni, prostřednictvím své dceřinné společnosti Eni Indonésie nyní získala dva nové kontrakty pro průzkumy v projektu „production sharing in Indonesia“.

V Papua West Province (východ Indonésie), Eni získala 100% podíl v projektu  týkajícího se oblasti Arguni (5.386 čtverečních kilometrů). Tento blok se nachází 10 km východně od terminálu pro zkapalnění přírodního plynu (LNG – liquefied natural gas) v Tangguh – Papua. Program prací zahrnuje 2D a 3D seismické měření oblasti a následně vyhloubení dvou vrtů v prvních třech letech projektu.

Na západě Indonésie, získala ENI -  jako člen konsorcia mezi Niko Resources Ltd, North Ganal Energy Ltd, Statoil Indonesia North Ganal AS e GDF SUEZ – podíl v projektu NORTH GANAL (2.432 čtverečních metrů), ve kterém bude Eni zastávat úlohu operátora. Smlouva a plán prací předpokládá vyhloubení vrtu a 2D seismické měření v prvních třech letech průzkumů. Terminál pro zkapalnění přírodního plynu v oblasti Bontag se nachází asi 80 km západně od oblasti North Ganal.

Poznámka: Eni, a.s. je největší italská společnost působící v energetickém sektoru, především v přírodním plynu a ropě. Je přítomná na 79 zahraničních trzích a zaměstnává přibližně 80.000 lidí.

Zpracovala zahraniční kancelář CzechTrade Milán.

 

Tisknout Vaše hodnocení: