E.ON si vybírá startupy ke spolupráci v rámci workshopu :agile Challenge

22. 6. 2017 | Zdroj: BusinessInfo.cz

Vybrat vhodné start upy pro rozvoj další spolupráce s E.ON v oblastech jako je digitalizace, energetika či infrastruktura. Takový je hlavní cíl workshopu v rámci projektu :agile Challenge, který se uskuteční 27. června v pražském Mosaic House Hotelu.

„V rámci tohoto workshopu by se mělo prezentovat okolo 8 start upů z oblasti IT, energetiky, obnovitelné energie a e-mobility. Každý bude mít na svoji prezentaci cirka 3 minuty a pak bude následovat část Business Speed Dating.

Prezentujícím budeme podkládat doplňující dotazy a zjišťovat více informací," vysvětluje mluvčí E.ON Vladimír Vácha. Po představení jednotlivých start upů vybere porota tři nejzdařilejší, které budou mít možnost zapojit se do celoevropské sítě :agile. I z toho důvodu budou přítomni členové platformy :agile z Dánska, Švédska a Německa. Nejúspěšnější projekty budou součástí tzv. akcelerátoru, kde získají také podporu ve formě pracovních prostor, financování či mentoringu. „Pro start upy je partnerství s námi jistě výhodou, získávají v nás velmi kredibilního a silného partnera," zmínil Vladimír Vácha.

Společnost E.ON ve spojení se start upy hledá možnost spolupráce s inovativními myšlenkami, představení nových služeb a pochopitelně také dbá na vytváření image dynamické společnosti. „Zatím se nám podařilo v tak krátkém čase získat pro prezentaci jen externí start upy, pro další kola Challenge se budeme snažit sbírat myšlenky i z interního prostředí a snad i z univerzit," přeje si mluvčí E.ON.

Energetická skupina E.ON v České republice patří do skupiny E.ON SE, která je největším soukromým poskytovatelem energetických služeb v Evropě a zásobuje elektřinou a plynem asi 15 milionů zákazníků. Česká energetická skupina E.ON zásobuje prostřednictvím své více jak 65.000 km dlouhé distribuční sítě elektřinou 1,5 milionu zákazníků, zejména v jižních Čechách a na jižní Moravě. Její tržní podíl v tomto sektoru činí asi 20 %. V oblasti plynu disponuje více jak 4.000 km dlouhou sítí a její podíl na trhu s plynem v České republice činí cca 11 %.

Upravená TZ E.ON

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek