EXPOCHEM – Mezinárodní veletrh chemického průmyslu

15. 1. 2013

  • Země: Polsko
  • Datum zveřejnění: 14.01.2013
  • Zdroj: Velvyslanectví Polské republiky v Praze

ilustrační obrázekVe dnech 28. února - 1. března 2013 se v Katovicích bude konat mezinárodní veletrh chemického průmyslu EXPOCHEM 2013. V souvislosti s dynamickým rozvojem chemického průmyslu v Polsku, konsolidací větších chemických společností a plánovaných investic do energetiky a vědecko-výzkumných center, roste poptávka po zařízeních, surovinách, řešeních a dopravě v tomto sektoru. Pro udržení vysokého růstu rozvoje je vyžadována mezinárodní spolupráce v oblasti technologií a zavádění inovativních řešení.

EPOCHEM 2013 zahrnuje konferenční a veletržní část. Veletržní část slouží k prezentaci nabídky a nejnovějších úspěchů v oblasti vědy a výrobních technologií. Je vhodným místem pro výměnu informací a zahájení efektivní kooperace.

Konferenční část bude věnována debatám na téma konsolidačního úsilí chemického průmyslu v Polsku, který hraje významnou roli ve snaze o dosažení vyššího podílu chemického průmyslu na průmyslové produkci v Polsku a snížení deficitu zahraničního obchodu s chemikáliemi.

Organizátor zve k účasti na sympoziu „Chemický průmysl: Mezinárodní spolupráce a rozvoj“ nejvýznamnější zahraniční chemické společnosti, které mají zájem o spolupráci s polskými firmami. Sympozium se bude konat 1. března ve 14 hodin.

Záštitu nad veletrhem převzalo mj. Ministerstvo státního majetku PR, Ministerstvo hospodářství PR, Ministerstvo vědy a vysokého školství PR a Patentový úřad PR.

Podrobné informace k veletrhu jsou k nalezení na stránkách organizátora:

Organizátor:
Správa varšavských veletrhů
(
Zarząd Targów Warszawskich SA)
ul. Puławska 12a
02-566 Warszawa

Kontaktní osoby:
Marzena Jedynak
tel. (+48) 22 849 60 06, (+48) 664 307 195,
email: jedynak@ztw.pl

Iwona Gawlewicz,
tel. (+48) 22 849 60 06, (+48) 664 307 193,
email: expochem@ztw.pl

Zdroj: Portál oddělení propagace obchodu a investic Velvyslanectví Polské Republiky v Praze.

Zpracoval kolektiv pracovníků obchodní mise MPO ve Varšavě.

Tisknout Vaše hodnocení: