Fashion Fair Poznaň – módní veletrh

17. 1. 2013

  • Země: Polsko
  • Datum zveřejnění: 16.01.2013
  • Zdroj: Międzynarodowe Targi Poznańskie

ilustrační obrázekVe dnech 19.-21. února 2013 se v Poznani bude konat módní veletrh Fashion Fair, který je především místem setkání výrobců a dodavatelů s polskými a zahraničními obchodníky. Veletrh je ideální příležitostí pro obchodní jednání a zároveň inspiruje k tvorbě nových kolekcí pro nadcházející sezónu.

Módní veletrh je rozdělen do čtyř částí:

NEXT SEASON - oblečení a doplňky – podzim-zima 2013/2014
FAST FASHION - oblečení a doplňky – jaro-léto 2013
BTS - obuv a kožená galanterie
TEX-STYLE - komponenty pro oděvní průmysl

Veletrh je známý pro svůj univerzální charakter a atmosféru, na které se podílí všichni návštěvníci - výrobci, prodejci, návrháři, tvůrci trendů, blogeři a osoby, které mají zájem o franšízovou spolupráci. Na přehlídkovém molu v samém srdci veletrhu své kreativní a inovativní návrhy představí vystavovatelé a mladí návrháři. V rámci veletrhu proběhnou také semináře, přednášky a setkání, které poskytnou prostor k doplnění znalostí v oblasti oděvního a návrhářského průmyslu. Během veletrhu budou rozdány Zlaté medaile MTP – nejznámější ocenění polské obchodní sféry, které je udělováno výrobkům za vynikající kvalitu a moderní technologickou inovaci. Do programu veletrhu je zařazeno i večerní setkání, které je příležitostí k integraci a pokračování v jednáních v méně formální atmosféře.

Pro registrované zástupce oděvního průmyslu je vstup a vjezd do prostor expozice zcela zdarma. Veškeré informace spojené s ubytováním a příjezdem do Poznaně a s ostatními záležitostmi poskytuje: 

Agnieszka Kearney
tel. +48 61 865 38 69
e-mail: agnieszka.kearney@wtcpoznan.pl

Organizátor:
Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań
Polsko
tel.: +48 61 869 2000
fax: +48 61 869 2999
e-mail: info@mtp.pl
www: www.targimodypoznan.pl

Zpracoval kolektiv pracovníků obchodní mise MPO ve Varšavě.

Tisknout Vaše hodnocení: