Pozvánka na veletrh Incentive Works v Kanadě

9. 5. 2017 | Zdroj: Ministerstvo zahraničních věcí (MZV)

motiv článku - Pozvánka na veletrh Incentive Works v Kanadě Generální konzulát České republiky v Torontu a Zahraniční zastoupení CzechTourism USA s působností pro Kanadu nabízejí českým subjektům možnost účasti na veletrhu Incentive Works, který se koná v Torontu od 21. do 23. srpna 2017 a zaměřuje se na segment MICE.

Charakteristika veletrhu:

Termín: 21. až 23. srpna 2017
Místo: Toronto, Kanada
Webové stránky

Zaměření: MICE segment, incentivní turistika. Jedná se o největší veletrh zaměřený na incentivní turistiku v Kanadě, který se koná déle než 25 let. Veletrh zahrnuje dva dny aktivního networkingu formou B2B schůzek a účast na konferenci. V rámci incentivní turistiky je přitom Česká republika jednou z populárních evropských destinací.

Stánek: Jedná se o akci realizovanou jako projekt ekonomické diplomacie, nikoliv o oficiální veletržní expozici CzechTourism či národní oficiální účast, a proto bude vystavovatelům k dispozici základní stánek s běžným vybavením. CzechTourism ve spolupráci s Generálním konzulátem ČR v Torontu zajišťuje dva stánky o velikosti cca 3 x 3 m (10 x 10 stop), kde bude každému vystavovateli k dispozici polovina stolu (cca 60 cm) a židle. Vystavovatelům bude také v rámci registračního poplatku zajištěn vstup na MPI networking event, kde bude mít české zastoupení vymezený VIP prostor s vybranými klienty, a to v pátek 21. 8. 2017.

Forma účasti: Předpokládá se účast maximálně 4 spoluvystavovatelů. Přihlášky budou posuzovány dle data přijetí.
Cena za účast: 12 000 CZK  (prostřednictvím agentury CzechTourism, vystavovatelé si dále hradí vlastní náklady pobytu – letenku, ubytování, dopravu v místě)
Termín pro přihlášení: 30. 6. 2017 (viz kontakt níže, prostřednictvím agentury CzechTourism)

V rámci veletrhu je také možné zajistit inzerci v příloze časopisu Meetings and Incentive Travel (detaily viz kontakt níže).

Přihlášku naleznete na webových stránkách MZV ČR.

Více informací:
Michaela Claudino 
ředitelka ZZ USA s působností pro Kanadu
e-mail: claudino@czechtourism.com

Informace poskytnuta Generálním konzulátem České republiky v Torontu (Kanada). Autor: David Müller.

Tisknout Vaše hodnocení:

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek