Google zajímá česko-slovenská geolokační aplikace SpaceSpy

5. 12. 2016 | Zdroj: BusinessInfo.cz

motiv článku - Google zajímá česko-slovenská geolokační aplikace SpaceSpy Česká společnost Degirans SE podporující startupové projekty s celospolečenským dosahem představila v listopadu na 6. ročníku mezinárodního WebSummitu v Lisabonu projekt geolokační aplikace Spacespy. V silném konkurenčním prostředí má mobilní aplikace šanci na úspěch.

Společnost Degirans SE na summitu, který se konal 7. - 10. listopadu v Lisabonu, prezentovala československou geolokační mobilní aplikaci SpaceSpy. Výsledkem účasti bylo navázání komunikace se společností Google, která bude pokračovat i v následujících měsících. Účast na WebSummitu tak podle členky představenstva Degirans SE Beaty Pilné splnila svůj účel.

„Účast na WebSummitu byla pro nás důležitá, protože jsme získali informace o mezinárodní startupové scéně, nové kontakty a zároveň inspirativní nápady, jak řešit případné problémy, se kterými se potýkají jiné startupové projekty,“ sdělila Beata Pilná.

Z prezentace, kterou měla společnost Space Spy Europe s.r.o na místě, je jasné, že o aplikaci je zájem.“Zjistili jsme, že je pro nás teď důležité zaměřit se na produktovou stránku aplikace SpaceSpy. Jde o to vyzdvihnout pouze jednu z mnoha jejích funkcionalit a tu více propagovat,“ dodává majitel Space Spy Europe s.r.o. Richard Olšovský.

WebSummitu se účastnilo přes 20 000 společností a více než 2 000 startupů ze 150 zemí světa.

Česká společnost Degirans SE se orientuje na startupy, které mají společenský přesah. Zajímá se o projekty, které hledají nejen investora, ale i mentora pro svůj další rozvoj.

Československá startupová společnost Space Spy Europe s.r.o. vyvinula mobilní aplikaci SpaceSpy. Ta slouží jednak jako geolokační vyhledávač, který dokáže najít osoby a firmy na základě požadovaných kritérií, s členy lze komunikovat přes chat nebo hromadně. Hromadnou komunikaci je možné využít pro marketingové účely nebo průzkumy. Zároveň  svým uživatelům nabízí možnost přivýdělku. V současné době má okolo 5000 aktivních uživatelů především z České republiky, Slovenska a Maďarska.

Redakčně upravená tisková zpráva

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek