Incomingová mise myanmarských cestovních kanceláří

17. 3. 2017 | Zdroj: Ministerstvo zahraničních věcí (MZV)

motiv článku - Incomingová mise myanmarských cestovních kanceláří Dne 16. března 2017 se v Černínském paláci v Praze uskutečnila incomingová mise 15 myanmarských cestovních kanceláří vedená místopředsedou Myanmar Tourism Federation. Hlavním bodem návštěvy bylo B2B jednání mezi českými a myanmarskými cestovními kancelářemi.

Velvyslanectví České republiky v Rangúnu ve spolupráci s Asociací cestovních kanceláří zorganizovalo misi myanmarských cestovních kanceláří s cílem představit a přiblížit českým cestovním agenturám vyhlášenou turistickou destinaci Myanmar, která je stále pro mnoho cestovatelů tajemnou zemí. Dnes už ale není zemí turisticky nedostupnou, ba právě naopak – pro neuvěřitelné množství nádherných památek bývá také někdy označován jako „Zlatá země“ nebo „Země zlatých pagod“. Myanmar je dnes pro turisty bezpečnou zemí s mnoha atraktivními lákadly v podobě historických i přírodních zajímavostí.

Hlavním bodem návštěvy bylo B2B jednání mezi českými a myanmarskými cestovními kancelářemi, jemuž přecházela prezentace České republiky, která lákala myanmarské agentury kromě Prahy také i do regionů na památky UNESCO, originální lázeňskou tradici, přírodní scenérii, kulinářské speciality či kulturní život. Myanmarská prezentace naopak lákala české cestovní kanceláře na spoustu skvostných památek z období největšího rozkvětu Barmské říše, na horské oblasti s nedotčenou přírodou a neodolatelné pláže.

Asociace cestovních kanceláří a Myanmar Tourism Federation podepsaly také Memorandum o porozumění, které dále prohloubí spolupráci českých a myanmarských cestovních agentur. Do budoucna se plánuje i outcomingová mise českých cestovních kanceláří do Myanmaru.

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Rangúnu (Myanmar). Autorka: Renata Brandstätterová, obchodní radová.

Tisknout Vaše hodnocení:

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek