INDEX 2017 - Dubai

1. 6. 2017

  • Země: AE - Spojené arabské emiráty
  • Datum zveřejnění: 31.05.2017

INDEX_2017.JPGJiž po čtvrté v řadě se CzechTrade prostřednictví Zahraniční kanceláře Dubai, reprezentované pane Michalem Nedělkou, účastnil akce INDEX 2017. Poskytl tak podporu a záštitu českým firmám, které projevily zájem zúčastnit se této pro region MENA významné designérské akce. Na společném stánku o výměře 36m2 se v letošním roce prezentovaly konkrétně tyto české firmy:

  1. ČEGAN s.r.o., který prezentoval svou značku HOLAR, jakožto výrobce nábytkových madel a dveřních klik z tradičního českého materiálu, křišťálu
  2. Evans Atelier s.r.o., český výrobce dekorativní a užitné sklářské produkce s velmi vkusným a zajímavým designérským ztvráněním
  3. LACERAMIC DESIGN s.r.o., společnost představující produkci designové keramiky
  4. Rudolf Kämpf s.r.o. český výrobce tradičního porcelánu s tradicí sahající až do roku 1907

Všechny společnosti na společném stánku CzechTrade se účastnící byly zastoupeny osobně a prezentovaly se prostřednictvím svých zástupců. Od nich také byla zaznamenána výhradně kladná reakce, jak na samotné zajištění prezentace ze strany Zahraniční kanceláře Dubai, tak i pokud se jednalo o kvalitu samotného veletrhu. Jednotlivé společnosti měly v průběhu trvání akce několik zajímavých jednání, s potenciálem navázání obchodní spolupráce v budoucnu. I přes složitost a náročnost trhu SAE a regionu MENA lze věřit, že společnosti se svou produkcí mají značnou šanci tato jednání ve své konečné fázi dotáhnout do realizace obchodních případů.

Zpestřením náročného týdne pro české vystavovatele byl jistě společenský večer, který Zahraniční kancelář Dubai spolupořádala za podpory Czech Business Council Dubai. Při této akci měli čeští vystavovatelé možnost k neformálnímu setkání s představiteli tohoto podnikatelského sdružení českých firem v SAE působících a sdílet s nimi formou networkingu společné zkušenosti a rady při působení na emirátském trhu.

Dle projeveného zájmu zváží Zahraniční kancelář Dubai zařazení veletrhu INDEX i pro rok 2018.

 

Zpracoval kolektiv zahraniční kanceláře CzechTrade v Dubaji

Souborové přílohy

Tisknout Vaše hodnocení: