Informace o mezinárodním veletrhu ALUMINIUM v Německu

1. 6. 2015 | Zdroj: BusinessInfo.cz

Ve dnech od 29. listopadu do 1. prosince 2016 se v německém Düsseldorfu koná již jedenáctý ročník veletrhu ALUMINIUM, kde se sejde světová špička v oblasti produkce hliníku. Je mezinárodním místem setkání pro dodavatele surovin, polotovarů, prefabrikátů i finálních výrobků, technologií povrchových úprav a recyklace stejně jako výrobců strojů a zařízení pro zpracování a výrobu hliníku.

Foto z německého veletrhu AluminiumVybraná témata budou prezentována v několika pavilonech: primární výroba a dodávky technologií, povrchové úpravy a technika, odlévání a tepelné zpracování, spojování hliníku – svařování, lepení a spojování a recyklace.

I na tomto ročníku budou uděleny prestižní ceny European Aluminium Award a to v oblastech – spotřebitelské produkty, průmyslové produkty a ocenění pro mladé designery. Kromě toho porota také udělí cenu projektu s největším významem pro životní prostředí a energetickou účinnost a udržitelnost. Organizátorem European Aluminium Award je Dutch Aluminium Centre a záštitu poskytují  European Aluminium Association (EAA) a German Aluminium Association (GDA).

Fotografie z veletrhu Aluminium 2014 v NěmeckuRekordní účast zaznamenal poslední ročník veletrhu, který se konal v Düsseldorfu v říjnu 2014. Celkem 934 vystavovatelů z 50 zemí představilo celý výrobní a zpracovatelský řetězec – od tavení a zpracování až k polotovarům, hotovým výrobkům a recyklaci.

Veletrh v roce 2014 si zároveň zapsal nové rekordy v mezinárodním charakteru. 56 % z 24 261 návštěvníků a 63 % vystavovatelů přišlo ze zahraničí. ALUMINIUM 2014 poukázalo na zájem o průmysl hliníku a představilo jeho skvělé vyhlídky. Index ekonomického trendu vytvořený pro ALUMINIUM nezávislým výzkumem trhu došel ke stejnému závěru. Výsledky ukázaly, že více než 60 % dotazovaných společností očekává, že poptávka nadále poroste, pouze 30 % předpokládá, že se v současné době bude udržovat pozitivní ekonomická situace. Jedna z deseti společností připouští mírný pokles.

Pro další informace o veletrhu ALUMINIUM kontaktujte oficiální zastoupení veletrhu v České republice firmu Naveletrh s.r.o. na e-mailu info@naveletrh.cz.

Informace poskytnuta společností Naveletrh s.r.o.

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek