Informace o veletrhu Global Connect 2016 v Německu

27. 4. 2016 | Zdroj: BusinessInfo.cz

Ve dnech 26. a 27. října 2016 se bude opět po dvou letech konat na výstavišti Stuttgart Messe veletrh a kongres pro export a internacionalizaci Global Connect. Jako fórum pro internacionalizaci, Global Connect poskytuje společnostem odpovědi na všechny otázky týkající se mezinárodního obchodu, přináší informace od plánování prvních kroků na mezinárodních trzích k optimalizaci stávajících mezinárodních obchodních aktivit.

Světoví hráči i menší firmy, které se chtějí stát aktivní v zahraničí, naleznou odpovědi na své otázky týkající se zahraničního obchodu. Úspěšný ročník 2014 přilákal více než 3300 účastníků. Global Connect klade důraz na internacionalizaci a rozšíření podnikatelské aktivity na mezinárodních trzích.

Veletrh Global Connect, jeho fórum a kongres s více než stovkou prezentací, příklady osvědčených postupů a debat o mezinárodním obchodu, očekávají široké spektrum návštěvníků. V rámci mezinárodních poradenských dní (IBT) a Enterprise Europe Network si návštěvníci mohou sjednat osobní schůzku se zástupci z více než 40 mezinárodních obchodních komor, soukromými konzultanty a poskytovateli služeb pro vývozní aktivity.

V rámci Global Connect, Forum se každoročně koná akce Global Connect Award. Toto ocenění odměňuje malé a střední podniky za jejich aktivity v zahraničí a za vynikající podnikatelské úspěchy. Odborná porota určí vítěze v několika kategoriích v náročném výběrovém řízení. Rozhodujícími faktory jsou úzce specializované povolání, networking nebo přínos pro životní prostředí a společnost. Cílem je motivovat podniky k větší aktivitě na mezinárodní úrovni.

Pro další informace kontaktujte oficiální zastoupení veletržní společnosti Stuttgart Messe v ČR firmu Naveletrh s.r.o. na info@naveletrh.cz.

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek