Informace z prezentace projektu Future Forces Forum ve Švýcarsku

1. 2. 2016 | Zdroj: Zastupitelský úřad České republiky

Dne 28. ledna 2016 se v prostorách Zastupitelského úřadu České republiky v Bernu uskutečnila prezentace projektu Future Forces Forum (FFF), jehož hlavní výstup „International Platform for Trends, Technologies in Defence, Security“ se uskuteční ve dnech od 17. do 21. října 2016 v Praze.

Projekt Future Forces Forum je ve dvouletém cyklu tvořen celou řadou odborných akcí, mezi něž patří především kongresy, konference či doprovodné workshopy zaměřené na inovativní projekty v bezpečnostní tematice v celém spektru tohoto významu. Projekt je připravován v úzké součinnosti a s ohledem na zájmy orgánů státní správy a samosprávy, českého průmyslu, vědy, výzkumu a vzdělávání.

Prezentaci uvedl velvyslanec, detaily o projektu představil Pavel Zelenka, ředitel zahraničních vztahů FFF. Z jednání mezi účastníky semináře a představiteli FFF vyplynul konkrétní zájemce o platformu FFF, a to firma RUAG Defence, která projevila zájem o plnohodnotnou účast na pražském semináři. Byly dohodnuty parametry vzájemných kontaktů.

Prezentace projektu splnila představy a očekávání představitelů FFF, z pohledu ZÚ Bern zapadá do švýcarské Globální mapy oborových příležitostí a s projektem FFF lze pracovat dlouhodobě a koncepčně.

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Bernu (Švýcarsko).

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek