Inovativní nabídky a poptávky - mezinárodní síť na podporu podnikání

25. 4. 2017 | Zdroj: Enterprise Europe Network ČR

motiv článku - Inovativní nabídky a poptávky - mezinárodní síť na podporu podnikání I takto mohou vypadat inovativní technologické a obchodní nabídky a poptávky z EEN databáze 66 zemí světa. Můžete si zde vybrat a rozhodně využít služby EEN. Neváhejte kontaktovat Enterprise Europe Network.

Maďarský výrobce telekomunikačních antén z Györu nabízí vysoce kvalitní vývoj a výrobu široké škály antén. Máte-li zájem o spolupráci, kontaktujte: horakova@rhkbrno.cz.

Polský výrobce medicínských pomůcek usnadňujících život nemocným a postiženým hledá distributory a obchodní zástupce. Máte-li zájem o spolupráci, kontaktujte: horakova@rhkbrno.cz.

Polský vývojář a výrobce tříkolek s elektrickým pohonem hledá distributory. Máte-li zájem o spolupráci, kontaktujte: martinkova@rhkbrno.cz.

Italský partner nabízí českým partnerům roční financovaný výzkum genové terapie. Máte-li zájem o spolupráci, kontaktujte: martinkova@rhkbrno.cz.

Dánská firma poptává českou firmu vyrábějící ručníky na zakázku. Máte-li zájem o spolupráci, kontaktujte: martinkova@rhkbrno.cz.

Dánská firma poptává českou firmu vyrábějící zakázkové dřevěné výrobky (drobné dekorace na stůl apod.). Máte-li zájem o spolupráci, kontaktujte: martinkova@rhkbrno.cz.

Dánská firma poptává českého výrobce hodinových ručiček. Máte-li zájem o spolupráci, kontaktujte: martinkova@rhkbrno.cz.

Dánská firma zabývající se podporou žen při a po léčbě rakoviny hledá českého partnera poskytující jakékoliv doplňky a produkty z této oblasti – potravinové doplňky, prádlo, léčebné pomůcky. Máte-li zájem o spolupráci, kontaktujte: martinkova@rhkbrno.cz.

Zaujal vás některý z výše uvedených profilů? Nenašli jste, co hledáte? Denně aktualizovaná mezinárodní databáze obsahuje desítky tisíc dalších nabídek a poptávek. Kontaktujte EEN.

Viz též pravidelně 2x měsíčně aktualizovaný výběr poptávek

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek