Jak jednat s investory a atraktivně nabídnout lokality?

30. 3. 2016 | Zdroj: Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest

motiv článku - Jak jednat s investory a atraktivně nabídnout lokality? V Ostravě se konala letošní první Investment Academy. Dvoudenní vzdělávací akademie přilákala 22. a 23. března 2016 regionální úředníky a zástupce měst a obcí.

Účastníci z Ostravy, Opavy, Frýdku-Místku, Karviné, Orlové a z dalších měst Moravskoslezského kraje získali na Investment Academy informace, které jim do budoucna pomohou s představením lokalit a přípravou nabídek pro investiční záměry, ať už českých či zahraničních firem.

Zástupci CzechInvestu, Mendelovy Univerzity v Brně a ostravské Agentury pro regionální rozvoj zástupcům měst a obcí poradili, jak se nejvíce přiblížit požadavkům investora a jak s ním jednat, či jak investorům pomoci co nejrychleji zrealizovat investiční proces. Praktické zkušenosti z realizace průmyslové zóny Krnov – Červený dvůr přítomným představil Michal Brunclík, první místostarosta města Krnova, jehož zóna se za podpory agentury CzechInvest a Ministerstva průmyslu a obchodu ČR úspěšně rozvíjí.

Tisknout Vaše hodnocení:

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek