Jak uspět v Severní Americe zjistíte na exportním fóru CzechTrade

7. 6. 2016 | Zdroj: BusinessInfo.cz

Máte zájem vyvážet své zboží na nejperspektivnější trhy Severní Ameriky? Jak na obchodování s Kanadou a USA poradí českým podnikatelům odborníci v rámci exportního fóra v Brně.

Aktuální informace a rady odborníků CzechTrade či zástupců Ministerstva průmyslu a obchodu ČR a Ministerstva zahraničních věcí zvyšují šance exportérů na úspěšný byznys ve zmíněných zemích. Součástí konference budou i individuální konzultace s řediteli zahraničních kanceláří CzechTrade.

Již v úterý 14. června proběhne exportní fórum v hotelu Voroněž v Brně. Akce je zaměřena na obchodní příležitosti a podporu českých firem při podnikání v USA a Kanadě.

Účastníci se dozvědí podrobnosti o aktuální ekonomické situaci v regionech. Zjistí, jaké jsou nejperspektivnější oblasti vývozu z České republiky a konkrétní zajímavé projekty pro tuzemské firmy. Experti dále poradí, jaké kroky mají české podniky podniknout při vstupu na tamní trhy. Zástupci podnikatelské veřejnosti dostanou také praktické tipy pro obchodování v USA a Kanadě včetně informací o tamních obchodních zvyklostech. Zajímat by je mohla i případná účast v podnikatelských miísích či na veletrzích, a příběh firmy, která do severní Ameriky již úspěšně exportuje.

Mezi přednášejícícmi budou ředitelé zahraničních kanceláří CzechTrade v Chicagu a Calgary Jan Kubata a Jaroslav Jelínek, ředitel sekce Služeb pro exportéry CzechTrade Milan Ráž a další zajímaví hosté. Účast na akci je zdarma.

Podrobnosti si přečtěte na stránkách CzechTrade

Českým firmám dále doporučujeme:

  • 7. 6. 2016 - DIGITÁLNÍ MARKETING se zaměřením na export
  • 16. 6. 2016 - E-commerce v ČÍNĚ - založte si svůj E-SHOP!
  • 28. 6. 2016 - Fórum ITÁLIE – aktuální ekonomická situace, příležitosti a formy podnikání

Bližší informace o seminářích včetně přihlášky se vám zobrazí po kliknutí na odkaz. Seznam dalších akcí najdete na webu www.exportnivzdelavani.cz

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek