Jedinečná příležitost pro startupy navštívit Tchaj-wan zdarma a navázat zde obchodní kontakty

4. 9. 2017 | Zdroj: Ministerstvo zahraničních věcí (MZV)

motiv článku - Jedinečná příležitost pro startupy navštívit Tchaj-wan zdarma a navázat zde obchodní kontakty Město Tchaj-pej pořádá mezinárodní program pro startupy z celého světa „2017 Global Startup Talents@Taipei“ ve dnech 15. – 30. 11. 2017. Firmy mají možnost zúčastnit se programu, kde mohou navázat obchodní kontakty či rozvinout strategická obchodní partnerství.

Program je určen pro startupy z IoT, biotechnologií či ICT sektorů, které mají zájem expandovat na tchajwanský či čínský trh. Tento program poskytuje firmám jedinečnou možnost zvýšit povědomí a znalosti o asijských trzích jako je Tchaj-wan, Čína, Singapore či Hongkong.

V rámci účasti na této akci mohou firmy navázat důležité kontakty na obchodní partnery z příslušných oblastí a zároveň mají příležitost získat finanční prostředky pro další podnikatelské záměry. Mimo jiné, firmy získají lepší vědomosti o těchto teritorií z hlediska ekonomických či kulturních rozdílů a zároveň budou mít možnost dostat se blíže k obchodním příležitostem.

Až deset firem bude moci využít lákavých pobídek ve formě, mimo jiné, obousměrné letenky a ubytování po celou dobu programu zdarma. Neváhejte a přihlaste se nejpozději do 30.9.2017 na 2017 Global Startup Talents@Taipei. Pro více informací kontaktuje pana Roberta Lo na emailové adrese yclo@itri.org.tw.

Informace poskytnuta Zastupitelským úřadem České republiky v Tchaj-peji (Tchaj-wan). Autorka: Eva Pigová, vedoucí ekonomického úseku České ekonomické a kulturní kanceláře v Tchaj-peji.

Tisknout Vaše hodnocení:

Štítky článků

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek